PARAFIA KAMIENCZYK

ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
14.II.2015

1. W Wielkim Poście nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jednym z warunków jest przyjęcie Komunii św., dlatego konieczne jest jest uczestnictwo we mszy św.
2. Na czas Wielkiego Postu przy wejściu do kościoła umieszczony jest krzyż znak miłości i uniżenia naszego Pana Jezusa Chrystusa. Przed krzyżem wystawiona jest puszka na wielkopostną jałmużnę.
3. Najbliższe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania:
= grupa ze Skuszewa 18 lutego 2016 w czwartek o godz.19.00 w szkole w Skuszewie
= grupa z Kamieńczyka i innych miejscowości 20 lutego 2016 w sobotę o godz.15.00 na plebanii w Kamieńczyku
4. W przyszłą niedzielę będziemy po mszy św. zbierali ofiary do puszek na pomoc polskim misjonarzom (Dzieło Pomocy Ad Gentes).
5. Spotkania dla ministrantów w soboty o godz.14.00.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia tygodnik „Idziemy”.
7. Módlmy się za zmarłego w tym tygodniu śp. . Wieczny odpoczynek...
8. Ogłoszenia, intencje Mszy św. na parafialnej Facebook'u https://pl-pl.facebook.com/Parafia-Kamieńczyk